slider-img-mark-06.jpg

Değerlerimiz

Somay Plastik; çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Toplum, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaya kararlıyız.

Müşterilerimiz Velinimetimizdir.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da ürünlerimizin arkasında olmak görevimizdir.

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, müşteri memnuniyetinde en iyi olmak ve sektörde sahip olduğumuz bu imajı korumak ve çıtayı hep bir adım yukarı taşımak ana hedefimizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Somay Plastik ailesine katmak ve birlikte çalışmak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; etkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Somay Plastik ailesinin nesiller boyu başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.