kurumsalaile

Biz Kimiz ?

Somay Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. 1990 yılında Malatya 1.Organize Sanayi Bölgesi’nde Ay Plastik adıyla faaliyete başlamış sonrasında Somay Plastik olarak isim tescili yaptırmıştır.

 Mülkiyeti şirkete ait 7050  m2  arsa üzerine kurulu  2000 m2  kapalı alanda  faaliyetini sürdürmektedir. Somay Plastik bir aile şirketi olup, yıllık kapasitesi 10.000 tondur ve sürekli yeni yatırımlar yaparak ürün yelpazesini ve kapasitesini  genişlettiği gibi, kalite standartlarını artırarak müşterilerine daha iyi hizmet sunmaktadır.

Somay Plastik sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet veren, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliğini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Somay Plastik uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile iş birliği yapmaktadır. Somay Plastik; müşteri odaklı üretim felsefesini gerçek anlamıyla hayata geçirmiştir. Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinden satış sonrası memnuniyet ölçümüne kadar olan tüm aşamalarda, müşteri beklentileriyle hareket eden dinamik organizasyon yapısı ve modern üretim ekipmanlarıyla esnek imalat yöntemini uygulamakta ve müşterileri için maksimum memnuniyet düzeyini amaçlamaktadır.

Müşteri istekleri doğrultusunda müşteriye özel çözümler üretmekte ve ambalaj sektöründe aranılan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyon

Ambalaj sektöründe müşterinin ihtiyaç ve sorunlarını doğru saptayarak; ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Çevreye, insana, kaynaklara duyarlı olarak, çalışan personelimizden müşterilerimize, müşterilerimizden tedarikçilerimize, tedarikçilerimizden irtibatta olduğumuz her birime kaliteyi yaşamın merkezine oturtmaları adına çalışmak.

Vizyon

Çağın değişen ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda gelişen  ve ilerleyen teknolojiyi yakından ve öncü bir şekilde takip ederek Türkiye çapında ve sonrasında da uluslararası piyasada adından söz ettirebilen bir firma olabilmektedir.