fabrika

Fabrika

En son teknolojik donanımlarla kurulmuş olan fabrikamız 7050 m2 lik alanda kurulmuştur. İçerisinde vardiyalı çalışma düzeyinde üretim aksamadan devam etmektedir. Böylelikle de tüm üretim proseslerinde aksama yaşanmadan müşterilerini mutlu etmektedir.

Kurulduğu günden bu güne tamamen müşteri odaklı olarak çalışan fabrikada tedarikçiler ve çalışanlarla birlikte  tam zamanlı çalışma ve tam donanımlı fabrikasında üretim gerçekleştirmektedir.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

En önemli değer algımız olan müşterilerimizin üretim öncesinde, anında ve sonrasında her zaman onları süreç hakkında bilgilendiren çalışanlarımız ile birlikte kalitemizi belli ediyoruz. Anında çözüm odaklı çalışıyor ve istekleriniz doğrultusunda sonuçlar ile karşınıza çıkıyoruz. Bu sayede de her zaman bahsettiğimiz  mutlu müşteri ilkesini en layıkıyla başarıyoruz.

Üretim

Üretime hazırlık gerçekleşirken deneyimli ekiple birlikte müşteri odaklı çalışma yönetimi ve güvenilir bir prova gerçekleşmektedir. Üretim öncesinde güncel ve son model teknolojik aletlerimizle denemeler yaparak arge ekibiyle birlikte detaylı bir çalışma yapılmaktadır.

Sürekli gelişen ve değişen teknoloji kapsamında müşterilerin her türlü konuda yanında olan Somay Plastik müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, üretime yeni çıkacak ürünün denemesini gerçekleştirmektedir. Bu sayede de her türlü denetimlerden başarı ile çıkarak kimyasal etkileri de en aza indirgemektedir.

Son yıllarda globalleşen dünyanın etkisiyle beraber teknoloji hayatın ayrılmaz bir parçası olduğu kadar Somay Plastik’te de öncü olmanın yolunu açmıştır. Tüm donanımsal süreçlerde teknoloji an be an takip edilerek üretim sürecinin hızlı olması için mutlu müşteri ilkesi benimsenmiştir. Ulusal ve uluslararası arenada tamamen kendi özüne dönük ve seri üretim gerçekleştiren Somay Plastik mutlu tedarikçi=mutlu çalışan=mutlu müşteri başarısını korumaya devam edecektir.

uretim